NeoBeat - Měřič tepové frekvence novorozenců

Kód: 532-00033
Novinka
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

NeoBeat je opakovaně a snadno použitelný měřič tepové frekvence, který poskytuje přesné a nepřetržité zobrazení srdeční frekvence novorozence.

Tlukot srdce, který všichni vidí.

Během novorozenecké resuscitace se počítá každá sekunda. Aplikace NeoBeat na novorozence trvá jen několik sekund a ihned zobrazuje srdeční frekvenci. O způsobu péče lze rozhodnout okamžitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj NeoBeat je určen pro použití u novorozenců s hmotností přibližně 1,5 až 5 kg.

Umožňuje bezdrátové připojení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® Low Energy.

Možná použití:

  • konfigurace přístroje (např. režim úložiště, interní datum a čas)
  • aktualizace firmwaru
  • přenos částí uložených dat
  • živé streamování údajů o srdeční frekvenci během používání 


Přenos dat, konfigurace přístroje a aktualizace firmwaru jsou k dispozici pouze během nabíjení prostřednictvím aplikace „NeoBeat“, která je k dispozici v App Store a Google Play.

Zaměřte se na pacienta

NeoBeat se přikládá na břicho dítěte a nepřetržitě zobrazuje srdeční frekvenci, tím se může celý tým soustředit na prováděné zásahy. Všichni v týmu jasně vidí srdeční frekvenci dítěte a okamžitou reakci dítěte.

Spolehlivost EKG

NeoBeat používá k zachycení signálu založeného na EKG suchých elektrodách, což doporučují pokyny Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) 2015 jako nejspolehlivější způsob měření novorozence.

Oceněný design:

V lednu 2020 získal NeoBeat prestižní ocenění DOGA, Design for Excellence Award a Honorary Award - nejvyšší úroveň uznání udělená zvláště působivým projektům.

Slovní hodnocení poroty:

"NeoBeat je výsledkem velmi důkladného procesu. Má všechno: dobře promyšlenou formu a funkci, která je ve svém oboru inovativní. Jeho používání, čištění a dobíjení je snadné a intuitivní - je navrženo tak, aby vydrželo dlouhou dobu. Zanechává také nízkou ekologickou stopu."

Neobeat_1

 

 

NeoBeat Newborn Heart Rate Meter