NeoBeat - Měřič tepové frekvence novorozenců

Kód: 532-00033
Novinka
Značka: Laerdal
10 Kč 12 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

NeoBeat je opakovaně a snadno použitelný měřič tepové frekvence, který poskytuje přesné a nepřetržité zobrazení srdeční frekvence novorozence.

Tlukot srdce, který všichni vidí.

Během novorozenecké resuscitace se počítá každá sekunda. Aplikace NeoBeat na novorozence trvá jen několik sekund a ihned zobrazuje srdeční frekvenci. O způsobu péče lze rozhodnout okamžitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaměřte se na pacienta

NeoBeat nosí na břiše dítěte a nepřetržitě zobrazuje srdeční frekvenci, tím se může celý tým soustředit na prováděné zásahy. Všichni v týmu jasně vidí srdeční frekvenci dítěte a okamžitou reakci dítěte.

Spolehlivost EKG

NeoBeat používá k zachycení signálu založeného na EKG suché elektrody, což doporučují pokyny Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) 2015 jako nejspolehlivější způsob měření novorozence.

Oceněný design:

V lednu 2020 získal NeoBeat prestižní ocenění DOGA, Design for Excellence Award a Honorary Award - nejvyšší úroveň uznání udělená zvláště působivým projektům.

Slovní hodnocení poroty:

"NeoBeat je výsledkem velmi důkladného procesu." Má všechno: dobře promyšlenou formu a funkci, která je ve svém oboru inovativní. Jeho používání, čištění a dobíjení je snadné a intuitivní - je navrženo tak, aby vydrželo dlouhou dobu. Zanechává také nízkou ekologickou stopu. “

NeoBeat Newborn Heart Rate Meter