NeoBeat - Měřič tepové frekvence novorozenců

Kód: 532-00033
Novinka
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

NeoBeat je opakovaně a snadno použitelný měřič tepové frekvence, který poskytuje přesné a nepřetržité zobrazení srdeční frekvence novorozence.

Tlukot srdce, který všichni vidí.

Během novorozenecké resuscitace se počítá každá sekunda. Aplikace NeoBeat na novorozence trvá jen několik sekund a ihned zobrazuje srdeční frekvenci. O způsobu péče lze rozhodnout okamžitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj NeoBeat je určen pro použití u novorozenců s hmotností přibližně 1,5 až 5 kg.

Umožňuje bezdrátové připojení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® Low Energy.

Možná použití:

  • konfigurace přístroje (např. režim úložiště, interní datum a čas)
  • aktualizace firmwaru
  • přenos částí uložených dat
  • živé streamování údajů o srdeční frekvenci během používání 


Přenos dat, konfigurace přístroje a aktualizace firmwaru jsou k dispozici pouze během nabíjení prostřednictvím aplikace „NeoBeat“, která je k dispozici v App Store a Google Play.

Zaměřte se na pacienta

NeoBeat se přikládá na břicho dítěte a nepřetržitě zobrazuje srdeční frekvenci, tím se může celý tým soustředit na prováděné zásahy. Všichni v týmu jasně vidí srdeční frekvenci dítěte a okamžitou reakci dítěte.

Spolehlivost EKG

NeoBeat používá k zachycení signálu založeného na EKG suchých elektrodách, což doporučují pokyny Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) 2015 jako nejspolehlivější způsob měření novorozence.

Oceněný design:

V lednu 2020 získal NeoBeat prestižní ocenění DOGA, Design for Excellence Award a Honorary Award - nejvyšší úroveň uznání udělená zvláště působivým projektům.

Slovní hodnocení poroty:

"NeoBeat je výsledkem velmi důkladného procesu. Má všechno: dobře promyšlenou formu a funkci, která je ve svém oboru inovativní. Jeho používání, čištění a dobíjení je snadné a intuitivní - je navrženo tak, aby vydrželo dlouhou dobu. Zanechává také nízkou ekologickou stopu."

Neobeat_1

 

 

NeoBeat Newborn Heart Rate Meter

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení