AED defibrilační elektrody SMART Pads II

Kód: 989803139261
Značka: Philips
1 350 Kč 1 634 Kč včetně DPH
Skladem

Defibrilační elektrody HeartStart Smart II jsou určeny pro AED Philips HeartStart FRx. Jednorázové elektrody jsou baleny v plastové krabičce,vhodné do brašny FRx. Na každé sadě elektrod je vytištěné datum exspirace nejméně 24 měsíců od data výroby a je třeba je vyměnit, pokud vyprší jejich platnost, aby AED zůstalo v provozuschopném stavu. Neodlepujte elektrody dříve, než je budete potřebovat pro záchranu pacienta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Defibrilační elektrody HeartStart Smart II jsou určeny pro AED Philips HeartStart FRx. Jednorázové elektrody jsou baleny v plastové krabičce, vhodné do brašny FRx. Na každé sadě elektrod je vytištěné datum exspirace nejméně 24 měsíců od data výroby a je třeba je vyměnit, pokud vyprší jejich platnost, aby AED zůstalo v provozuschopném stavu. Neodlepujte elektrody dříve, než je budete potřebovat pro záchranu pacienta.

Kojenecký/dětský klíč Philips FRx převádí FRx na defibrilátor pro použití na dítěti. S tímto produktem můžete používat stejné podložky SMART Pads II pro kojence a děti, což vylučuje nutnost objednávat a sledovat exspiraci více typů elektrod pro různé věkové skupiny.

Na krabičce elektrod je výrobcem vyznačeno datum použitelnosti v rozsahu alespoň 24 měsíců.

Tyto elektrody lze připojit a používat také s AED Philips HeartStart FR2, FR2+, FR3 a Philips HeartStart MRx, XL, XLT a XL+, což jsou defibrilátory ALS používané odborníky ve zdravotnictví. Pouze v defibrilátoru FRx je lze používat jako předpřipojené, připravené k okamžitému použití.


Technická specifikace:

  • Použití u pacienta: Kojenec, dítě, dospělý
  • Povrchová plocha vodiče: 80 cm2
  • Délka přívodního kabelu: 1,2 m
  • Maximální počet hodin na pokožce: 24 h
  • Maximální počet výbojů: 50
  • Rozsah teplot pro skladování: 0° až 50° C
  • Kompatibilita s adaptéry Philips: 05-10000 (Physio-Control LIFEPAK), 05-10100 (Zoll), 05-10200 (starší Philips defibrilátory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilace
Druh produktu: Spotřební materiál
? Pro použití s: AED Philips HeartStart FRx