AED defibrilační elektrody Philips SMART Pads II

Kód: 989803139261
Značka: Philips
1 620 Kč 1 814 Kč včetně DPH
Skladem

Náhradní defibrilační elektrody Philips HeartStart Smart II pro AED Philips HeartStart FRx. Jednorázové nalepovací elektrody jsou baleny v plastové krabičce s grafickým označením správného umístění na hrudník pacienta včetně vytištěného data exspirace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na každé sadě elektrod je výrobcem vyznačeno datum exspirace nejméně 24 měsíců od data výroby. Po této lhůtě je třeba elektrody vyměnit, aby AED zůstalo v provozuschopném stavu. 

Neodlepujte elektrody dříve, než je budete potřebovat pro záchranu pacienta (může dojít k vyschnutí gelu a signalizaci přístroje o předčasné výměně elektrod). Přístroj FRx samočinnými testy pravidelně ověřuje i vodivost elektrod. 

Tyto elektrody lze připojit a používat také s AED Philips HeartStart FR2, FR2+, FR3 a Philips HeartStart MRx, XL, XLT a XL+, což jsou defibrilátory ALS používané odborníky ve zdravotnictví. Pouze v defibrilátoru FRx je lze používat jako předpřipojené, připravené k okamžitému použití.

Kojenecký/dětský klíč Philips FRx převádí FRx na defibrilátor pro použití na dítěti (snížením maximáního výboje). S tímto produktem můžete používat stejné elektrody SMART Pads II pro kojence a děti, což vylučuje nutnost objednávat a sledovat exspiraci více typů elektrod pro různé věkové skupiny.


Technická specifikace:

  • Použití u pacienta: Kojenec, dítě, dospělý
  • Povrchová plocha vodiče: 80 cm2
  • Délka přívodního kabelu: 1,2 m
  • Maximální počet hodin na pokožce: 24 h
  • Maximální počet výbojů: 50
  • Rozsah teplot pro skladování: 0° až 50° C
  • Kompatibilita s adaptéry Philips: 05-10000 (Physio-Control LIFEPAK), 05-10100 (Zoll), 05-10200 (starší Philips defibrilátory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilace
Druh produktu: Spotřební materiál
? Pro použití s: AED Philips HeartStart FRx