Novinky

SimMan 3G Plus - inovovaný pacientský simulátor nejvyšší třídy

Nejpokročilejší pacientský simulátor Laerdal nyní s velice realistickou výměnnou kůží a mnoha dalšími novými funkcemi.

Simulátor je vyvinutý na základě deseti let odborných znalostí a nabízí plně pohlcující simulační zážitek s ještě více zvýšenou realitou. Je navržený tak, aby prezentoval rozmanitou škálu pacientských scénářů a pomohl připravit studenty na situace v reálném světě. Představuje vyměnitelné obličejové skiny pro různorodost školení a zdokonalenou realistickou manipulaci s pacienty.

SimMan 3G PLUS proškolí studenty na skutečnou situaci tak, že budou připraveni.

Aktualizace ShockLink - přidány nové dětské a kojenecké EKG rytmy

Nová verze aplikace ShockLink 2.0.2 je od září 2021 ke stažení z App Store nebo Google Play.

Novinkou jsou zejména Sinus a SVT dětské a kojenecké EKG rytmy a související scénáře. Nové pediatrické rytmy jsou k dispozici pouze při použití samostatné ShockLink aplikace a jsou dostupné po aktualizaci firmware. TruMonitor a TruVent

TruMonitor je virtuální simulační systém pro bezpečné školení zdravotníků, pomocí kterého se studenti naučí interpretovat životní funkce pacienta stejně jako v reálném klinickém prostředí. Pomocí scénářů si studenti vyzkouší praktické klinické znalosti v intenzivní péči a zlepší rozhodovací dovednosti v krizových situacích.

TruVent je virtuální simulační aplikace pro bezpečný výcvik řízení plicní ventilace bez nutnosti použití ventilátoru nebo simulátoru. Umožňuje získat a upevnit základní dovednosti potřebné k obsluze ventilátoru.

Stačí 2 tablety s Wifi/Bluetooth, licence pro TruMonitor, TruVent nebo obojí a školíte přímo na místě, v učebně nebo na dálku.

14denní zkušební verze zdarma.

 

Geriatrický Upgrade Kit pro Nursing Anne Simulator

Geriatrický Upgrade Kit je rozšířením a doplňkem pro Nursing Anne Simulator. Fyzicky upravuje Nursing Anne Simulator tak, aby měla stárnoucí vzhled. Lze jednoduše vyměnit a vytvořit tak zcela nového pacienta pro školení.

nas-geriatric-features

Hlava s dýchacími cestami pro Resuci Junior QCPR - upgrade

Upgrade standardní hlavy Resusci Junior QCPR na hlavu s dýchacími cestami umožňuje školení pokročilého zajištění dýchacích cest.

Užitečný doplněk k základní figuríně Resusci Junior QCPR, která umožňuje efektivní výuku základních dovedností v oblasti zajištění dýchacích cest.

Laerdal Upright Resuscitator -manuální resuscitátor pro novorozence a kojence

Laerdal Upright Resuscitator pro novorozence má inovativní design a nabízí nový přístup k ventilaci. Ergonomický vzpřímený design vaku a masky usnadňuje  bezpečně utěsnit nos a ústa novorozence a zároveň zajistit ventilaci.

Tento design se ukázal jako vhodnější pomůcka pro zajištění adekvátnější plicní ventilace oproti standardnímu designu resuscitátoru.

Adaptér pro připojení Resusci Anne k plicnímu ventilátoru

Adaptér umožňuje použití plicních ventilátorů, které vyžadují PEEP. Mění dýchací cesty na uzavřený systém tím, že obchází výdech a simuluje skutečné plíce.

Perfektní řešení pro základní školení v oblasti mechanické ventilace.

Resusci Baby QCPR - nové funkce

zdokonalená verze Resusci Baby slouží pro školení dovedností v oblasti kardiopulmonární resuscitace kojenců se zbrusu novou úrovní přesnosti a pro špičkový výcvik týmů, díky kterému záchranáři získají potřebnou jistotu pro rychlý zásah ve stresujících případech srdeční zástavy kojenců.

Nově obsahuje:

  • zpětnou vazbu o správně prováděné QCPR
  • novou volitelnou hlavu dýchacích cest
  • nohu IO

 

Little Baby QCPR

Resuscitační figurína 3měsíčního kojence nové generace.

Školení KPR kojence včetně zpětné vazby o správně prováděné resuscitaci obsahuje novou zvukovou odezvu – pláč. Výuka praktických postupů při dušení kojence.

QCPR Classroom

QCPR Classroom pro Little Anne QCPR

Umožňuje instruktorům zlepšit kvalitu školení CPR, efektivitu ve třídě a zapojení studentů - až 42 figurín současně. Aplikace QCPR Classroom je k dispozici zdarma ke stažení na App Store a Google Play pro Little Anne QCPR a Little Baby.

Herní element podporuje učení a studenty motivuje. Každé školení je možné dokončit neformální a zábavnou soutěží v kvalitě KPR. Nechte studenty zažít, jaké to je provádět KPR v situacích vysokého napětí s proudem adrenalinu. Čím kvalitnější je provádění resuscitace, tím rychlejší je pohyb autíčka (pro Little Anne QCPR).

QCPR_classroom_1

QCPR_classroom