Novinky

Aktualizace ShockLink - přidány nové dětské a kojenecké EKG rytmy

Nová verze aplikace ShockLink 2.0.2 je od září 2021 ke stažení z App Store nebo Google Play.

Novinkou jsou zejména Sinus a SVT dětské a kojenecké EKG rytmy a související scénáře. Nové pediatrické rytmy jsou k dispozici pouze při použití samostatné ShockLink aplikace a jsou dostupné po aktualizaci firmware. TruMonitor a TruVent

TruMonitor je virtuální simulační systém pro bezpečné školení zdravotníků, pomocí kterého se studenti naučí interpretovat životní funkce pacienta stejně jako v reálném klinickém prostředí. Pomocí scénářů si studenti vyzkouší praktické klinické znalosti v intenzivní péči a zlepší rozhodovací dovednosti v krizových situacích.

TruVent je virtuální simulační aplikace pro bezpečný výcvik řízení plicní ventilace bez nutnosti použití ventilátoru nebo simulátoru. Umožňuje získat a upevnit základní dovednosti potřebné k obsluze ventilátoru.

Stačí 2 tablety s Wifi/Bluetooth, licence pro TruMonitor, TruVent nebo obojí a školíte přímo na místě, v učebně nebo na dálku.

14denní zkušební verze zdarma.

 

Hlava s dýchacími cestami pro Resuci Junior QCPR - upgrade

Upgrade standardní hlavy Resusci Junior QCPR na hlavu s dýchacími cestami umožňuje školení pokročilého zajištění dýchacích cest.

Užitečný doplněk k základní figuríně Resusci Junior QCPR, která umožňuje efektivní výuku základních dovedností v oblasti zajištění dýchacích cest.

Laerdal Upright Resuscitator -manuální resuscitátor pro novorozence a kojence

Laerdal Upright Resuscitator pro novorozence má inovativní design a nabízí nový přístup k ventilaci. Ergonomický vzpřímený design vaku a masky usnadňuje  bezpečně utěsnit nos a ústa novorozence a zároveň zajistit ventilaci.

Tento design se ukázal jako vhodnější pomůcka pro zajištění adekvátnější plicní ventilace oproti standardnímu designu resuscitátoru.

NeoBeat - Měřič tepové frekvence novorozenců

Během novorozenecké resuscitace se počítá každá sekunda.

NeoBeat je opakovaně a snadno použitelný měřič tepové frekvence, který poskytuje přesné a nepřetržité zobrazení srdeční frekvence novorozence.

Tlukot srdce, který všichni vidí.

Adaptér pro připojení Resusci Anne k plicnímu ventilátoru

Adaptér umožňuje použití plicních ventilátorů, které vyžadují PEEP. Mění dýchací cesty na uzavřený systém tím, že obchází výdech a simuluje skutečné plíce.

Perfektní řešení pro základní školení v oblasti mechanické ventilace.

Resusci Baby QCPR

zdokonalená verze Resusci Baby slouží pro školení dovedností v oblasti kardiopulmonární resuscitace kojenců se zbrusu novou úrovní přesnosti a pro špičkový výcvik týmů, díky kterému záchranáři získají potřebnou jistotu pro rychlý zásah ve stresujících případech srdeční zástavy kojenců.

Nově obsahuje zpětnou vazbu o správně prováděné QCPR, novou volitelnou hlavu dýchacích cest a nohu IO.

Little Baby QCPR

Resuscitační figurína 3měsíčního kojence nové generace.

Školení KPR kojence včetně zpětné vazby o správně prováděné resuscitaci obsahuje novou zvukovou odezvu – pláč. Výuka praktických postupů při dušení kojence.

QCPR Classroom

QCPR Classroom pro Little Anne QCPR

Umožňuje instruktorům zlepšit kvalitu školení CPR, efektivitu ve třídě a zapojení studentů - až 42 figurín současně. Aplikace QCPR Classroom je k dispozici zdarma ke stažení na App Store a Google Play pro Little Anne QCPR a Little Baby.

Herní element podporuje učení a studenty motivuje. Každé školení je možné dokončit neformální a zábavnou soutěží v kvalitě KPR. Nechte studenty zažít, jaké to je provádět KPR v situacích vysokého napětí s proudem adrenalinu. Čím kvalitnější je provádění resuscitace, tím rychlejší je pohyb autíčka (pro Little Anne QCPR).

QCPR_classroom_1

QCPR_classroom

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení