Novinky

Hlava s dýchacími cestami pro Resuci Junior QCPR - upgrade

Upgrade standardní hlavy Resusci Junior QCPR na hlavu s dýchacími cestami umožňuje školení pokročilého zajištění dýchacích cest.

Užitečný doplněk k základní figuríně Resusci Junior QCPR, která umožňuje efektivní výuku základních dovedností v oblasti zajištění dýchacích cest.

Laerdal Upright Resuscitator -manuální resuscitátor pro novorozence a kojence

Laerdal Upright Resuscitator pro novorozence má inovativní design a nabízí nový přístup k ventilaci. Ergonomický vzpřímený design vaku a masky usnadňuje  bezpečně utěsnit nos a ústa novorozence a zároveň zajistit ventilaci.

Tento design se ukázal jako vhodnější pomůcka pro zajištění adekvátnější plicní ventilace oproti standardnímu designu resuscitátoru.

NeoBeat - Měřič tepové frekvence novorozenců

Během novorozenecké resuscitace se počítá každá sekunda.

NeoBeat je opakovaně a snadno použitelný měřič tepové frekvence, který poskytuje přesné a nepřetržité zobrazení srdeční frekvence novorozence.

Tlukot srdce, který všichni vidí.

Adaptér pro připojení Resusci Anne k plicnímu ventilátoru

Adaptér umožňuje použití plicních ventilátorů, které vyžadují PEEP. Mění dýchací cesty na uzavřený systém tím, že obchází výdech a simuluje skutečné plíce.

Perfektní řešení pro základní školení v oblasti mechanické ventilace.

Resusci Baby QCPR

zdokonalená verze Resusci Baby slouží pro školení dovedností v oblasti kardiopulmonární resuscitace kojenců se zbrusu novou úrovní přesnosti a pro špičkový výcvik týmů, díky kterému záchranáři získají potřebnou jistotu pro rychlý zásah ve stresujících případech srdeční zástavy kojenců.

Nově obsahuje zpětnou vazbu o správně prováděné QCPR, novou volitelnou hlavu dýchacích cest a nohu IO.

Little Baby QCPR

Resuscitační figurína 3měsíčního kojence nové generace.

Školení KPR kojence včetně zpětné vazby o správně prováděné resuscitaci obsahuje novou zvukovou odezvu – pláč. Výuka praktických postupů při dušení kojence.

QCPR Classroom

QCPR Classroom pro Little Anne QCPR

Umožňuje instruktorům zlepšit kvalitu školení CPR, efektivitu ve třídě a zapojení studentů - až 42 figurín současně. Aplikace QCPR Classroom je nově k dispozici zdarma ke stažení na App Store pro Little Anne QCPR.

QCPR_classroom_1

QCPR_classroom