Novinky

Little Annne stohovatelná

Úžasné řešení Laerdal. Figuríny jsou skvělým nástrojem pro výuku KPR a 6 ks se pohodlně vejde do jednoho kufru. Jednorázové plíce nahrazeny filtrem na jedno použití. Připojení bluetooth a mobilní aplikace QCPR ke stažení zdarma a navíc je vyrobena z ekologických materiálů.

Jedna aplikace pro ovládání figurín i nového AED trenažéru Laerdal. Jeden kufr, jedna společná aplikace, rychlé a snadné sestavení a výuka KPR může začít. 

A k tomu všemu leta prověřená kvalita Laerdal figurín. Tyto figuríny si také zamilujete.

135-01050 web

AED trenažér Laerdal

Je skvělé, že je na trhu nejnovější řešení AED trenažér Laerdal. Univerzální design, jedna mobilní aplikace QCPR pro ovládání AED trenažéru i Little figurín, bluetooth, přednastavené scénáře a navíc šetrný k životnímu prostředí.

Přesně takový chytrý a jednoduchý AED trenažér chcete.

Ideální AED trainer pro vytvoření sebejistoty a znalostí v používání AED pro všechny věkové kategorie, který v nadcházejících letech pomůže vyškolit mnoho zachránců po celém světě.

SimMan 3G Plus - inovovaný pacientský simulátor nejvyšší třídy

Nejpokročilejší pacientský simulátor Laerdal nyní s velice realistickou výměnnou kůží a mnoha dalšími novými funkcemi.

Simulátor je vyvinutý na základě deseti let odborných znalostí a nabízí plně pohlcující simulační zážitek s ještě více zvýšenou realitou. Je navržený tak, aby prezentoval rozmanitou škálu pacientských scénářů a pomohl připravit studenty na situace v reálném světě. Představuje vyměnitelné obličejové skiny pro různorodost školení a zdokonalenou realistickou manipulaci s pacienty.

SimMan 3G PLUS proškolí studenty na skutečnou situaci tak, že budou připraveni.

Aktualizace ShockLink - přidány nové dětské a kojenecké EKG rytmy

Nová verze aplikace ShockLink 2.0.2 je od září 2021 ke stažení z App Store nebo Google Play.

Novinkou jsou zejména Sinus a SVT dětské a kojenecké EKG rytmy a související scénáře. Nové pediatrické rytmy jsou k dispozici pouze při použití samostatné ShockLink aplikace a jsou dostupné po aktualizaci firmware. TruMonitor a TruVent

TruMonitor je virtuální simulační systém pro bezpečné školení zdravotníků, pomocí kterého se studenti naučí interpretovat životní funkce pacienta stejně jako v reálném klinickém prostředí. Pomocí scénářů si studenti vyzkouší praktické klinické znalosti v intenzivní péči a zlepší rozhodovací dovednosti v krizových situacích.

TruVent je virtuální simulační aplikace pro bezpečný výcvik řízení plicní ventilace bez nutnosti použití ventilátoru nebo simulátoru. Umožňuje získat a upevnit základní dovednosti potřebné k obsluze ventilátoru.

Stačí 2 tablety s Wifi/Bluetooth, licence pro TruMonitor, TruVent nebo obojí a školíte přímo na místě, v učebně nebo na dálku.

14denní zkušební verze zdarma.

 

Geriatrický Upgrade Kit pro Nursing Anne Simulator

Geriatrický Upgrade Kit je rozšířením a doplňkem pro Nursing Anne Simulator. Fyzicky upravuje Nursing Anne Simulator tak, aby měla stárnoucí vzhled. Lze jednoduše vyměnit a vytvořit tak zcela nového pacienta pro školení.

nas-geriatric-features

Hlava s dýchacími cestami pro Resuci Junior QCPR - upgrade

Upgrade standardní hlavy Resusci Junior QCPR na hlavu s dýchacími cestami umožňuje školení pokročilého zajištění dýchacích cest.

Užitečný doplněk k základní figuríně Resusci Junior QCPR, která umožňuje efektivní výuku základních dovedností v oblasti zajištění dýchacích cest.

Laerdal Upright Resuscitator -manuální resuscitátor pro novorozence a kojence

Laerdal Upright Resuscitator pro novorozence má inovativní design a nabízí nový přístup k ventilaci. Ergonomický vzpřímený design vaku a masky usnadňuje  bezpečně utěsnit nos a ústa novorozence a zároveň zajistit ventilaci.

Tento design se ukázal jako vhodnější pomůcka pro zajištění adekvátnější plicní ventilace oproti standardnímu designu resuscitátoru.

Adaptér pro připojení Resusci Anne k plicnímu ventilátoru

Adaptér umožňuje použití plicních ventilátorů, které vyžadují PEEP. Mění dýchací cesty na uzavřený systém tím, že obchází výdech a simuluje skutečné plíce.

Perfektní řešení pro základní školení v oblasti mechanické ventilace.

Resusci Baby QCPR - nové funkce

zdokonalená verze Resusci Baby slouží pro školení dovedností v oblasti kardiopulmonární resuscitace kojenců se zbrusu novou úrovní přesnosti a pro špičkový výcvik týmů, díky kterému záchranáři získají potřebnou jistotu pro rychlý zásah ve stresujících případech srdeční zástavy kojenců.

Nově obsahuje:

  • zpětnou vazbu o správně prováděné QCPR
  • novou volitelnou hlavu dýchacích cest
  • nohu IO