Cardiac Resuscitation Bundle For SimMan

Kód: 390-10052
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

LSUS Cardiac Resuscitation Bundle for SimMan3G/SimManALS je balíček 10 scénářů resuscitace stavů z kardiálních příčin pro software LLEAP, rozsáhlých podpůrných materiálů ke scénářům a doprovodných praktických ultrazvukových případů. Balíček lze použít k hodnocení a školení poskytovatelů zdravotní péče a studentů medicíny posledních ročníků v péči o vážně nemocné pacienty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cardiac Resuscitation Bundle je navržen přímo pro ultrazvukové řešení Laerdal-SonoSim, které integruje diagnostické ultrazvukové možnosti SonoSim do pacientských simulátorů. Ultrazvukové řešení Laerdal-SonoSim poskytuje realistické a náročné simulace založené na scénářích, jejichž cílem je podporovat kritické myšlení a dovednosti v oblasti klinického rozhodování. Uživatelům umožňuje vyzkoušet si své znalosti resuscitace a běžné postupy, které se používají v léčbě kriticky nemocných pacientů v náročném, ale bezpečném prostředí.

Scénáře resuscitace jsou navrženy tak, aby hodnotily schopnosti studenta postarat se o vážně nemocné pacienty. Studenti budou muset provést primární a sekundární hodnocení poranění pacienta a dále cílené ultrazvukové vyšetření srdce (Focused Cardiac UltraSound, FoCUS). Studenti v každém scénáři resuscitace získají a interpretují 3 snímky srdce, 1 snímek proximální IVC (dolní duté žíly) a 2 snímky plic z reálných případů pacientů. Následně jim bude poskytnuto mnoho normálních i patologických ultrazvukových snímků.

Studenti budou muset v rámci lékařského rozhodování provést správnou diferenciální diagnostiku, včas zahájit resuscitaci, přiřadit priority diagnostickým úkonům, určit základní laboratorní vyšetření a správně získat, interpretovat a použít FoCUS snímky. Uživatelé musí sestavit plán péče o pacienta, který efektivně propojuje možnosti zdravotního systému a personálu a zajišťuje optimální výsledky u pacientů.