Chester Chest Simulátor zavádění centrálních katétrů

Kód: VT-2400-ADV
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Realistický model lidského trupu s odnímatelnou pravou rukou určený pro péči a odstranění běžných dlouhodobých cévních přístupů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolu s odnímatelnou paží New Advanced Arm, kterou lze objednat samostatně a modernizovat tak Váš současný Chester Chest. Nová paže Advanced Arm má větší pohyblivost v rotaci a extenzi než starší verze a je tak bližší reálnému pacientovi při zavádění periferního centrálního katetru. Umožňuje nácvik čištění, fixaci zařízení, infuzi tekutin a vyjmutí. 

  • Nová paže VT-2386 má dvouprůchodový periferně zaváděný centrální katétr (PICC) o průměrů 5 Fr vystupující z bazilární žíly do vnitřního prostoru dvouhlavého svalu, což je aktuálně preferované umístění.
  • Bazilární žíla je pro snazší identifikaci poněkud vyvýšena. Za místem zavedení PICC je snížená oblast pro umístění periferního portu (port je zobrazen ale není součástí dodávky a lze ho objednat pod číslem VT-417)
  • Základna této oblasti je vyrobena z měkkého materiálu, který umožňuje portu pohyb v případě přístupu. Tato oblast je překryta odnímatelným materiálem, který při nahmatání poskytuje realistický pocit tkáně.   
  • Další vlastností nové paže je 20g nitrožilní katetr zavedený na předloktí. 
  • Chester Chest lze použít jak v polože v leže tak i ve vzpřímené

 

 Levá oblast hrudníku simulátoru Chester Chest™ obsahuje:

  • Tkáňová chlopeň hrudníku 0405 – Speciálně vyvinutý materiál nabízí pocit lidské tkáně, která po umístění na port hrudníku nabízí možnost nácviku pohmatového vyšetření a přístupu. Správné dosažení portu je potvrzeno odběrem „krve“ – jako v reálné situaci!
  • Fyzický implantovaný port pod tkáňovou chlopní hrudníku.
  • Pevný podložní povrch s vylisovanými žebry a odsazenou částí (prohlubní) pro výměnné vložky.
  • Výplně pro simulaci obtížného přístupu 0420, 0430 a 0440 provedené z materiálů připomínajícího měkkou tkáň a nacházející se pod nebo nad portem určené k simulaci pohmatového vyšetření a přístupu k portu za použití některého z následujících typů umístění: normální, „nakloněné“, „měnící místo“ nebo „umístěné v hloubce“.

 Pravá oblast hrudníku simulátoru Chester Chest™

  • má centrální katétr s průchodem o průměru 9,6 Frenchů vyvedený z těla nad klíční kostí. Také je rozeznatelná manžeta Dacron. Vnější krční žíla je poněkud zvednuta a je vybavena otvorem, abyste mohli zavést vlastní katétr. V hrudníku je také proveden otvor pro výměnu katétru zavedeného do podklíčkové tepny.

 Chester Chest - s novou pokročilou paží, paži lze objednat samostatně pro upgrade stávajícího Chester Chest.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení