Critical Care Bundle for SimMan

Kód: 390-10053
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

LSUS Critical Care Bundle for SimMan3G/SimManALS, RUSH Protocol je balíček 10 scénářů intenzivní péče pro software LLEAP, rozsáhlých podpůrných materiálů ke scénářům a doprovodných praktických ultrazvukových případů. Balíček lze použít k hodnocení a školení poskytovatelů zdravotní péče a studentů medicíny posledních ročníků v intenzivní péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Critical Care Bundle, RUSH Protocol je navržen přímo pro ultrazvukové řešení Laerdal-SonoSim, které integruje diagnostické ultrazvukové možnosti SonoSim do pacientských simulátorů. Ultrazvukové řešení Laerdal-SonoSim poskytuje realistické a náročné simulace založené na scénářích, jejichž cílem je podporovat kritické myšlení a dovednosti v oblasti klinického rozhodování. Uživatelům přináší možnost vyzkoušet si široké spektrum dovedností v intenzivní péči v náročném, ale bezpečném prostředí.

Scénáře intenzivní péče jsou navrženy tak, aby hodnotily schopnosti studenta postarat se o kriticky nemocné pacienty. Studenti budou muset provést primární a sekundární hodnocení poranění pacienta a dále rychlé ultrazvukové vyšetření v šoku (Rapid Ultrasound in SHock, RUSH). Critical Care Bundle je navržen dle RUSH protokolu. Od studentů se očekává, že pro každý scénář budou schopni získat a interpretovat 12 ultrazvukových snímků z reálných případů pacientů. Následně jim bude poskytnuta řada normálních i patologických ultrazvukových snímků. Studenti budou muset v rámci lékařského rozhodování provést správnou diferenciální diagnostiku, včas zahájit resuscitaci, přiřadit priority diagnostickým úkonům, určit základní laboratorní vyšetření a správně získat, interpretovat a použít RUSH snímky. Uživatelé musí sestavit plán péče o pacienta, který efektivně propojuje možnosti zdravotnického systému a personálu a zajišťuje optimální výsledky u pacientů.