Laerdal Suction Unit LSU

Kód: 78000057
Značka: Laerdal
10 Kč 12 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Laerdal LSU je přenosná, výkonná a vysoce spolehlivá odsávačka navržená pro optimální přípravu v nouzových situacích. LSU je k dispozici ve variantě pro opakované nebo jednorázové použití.

Odsávací jednotka obsahuje baterii, jejíž výměna nevyžaduje žádné nástroje, vestavěné nabíjecí zařízení a integrovaný regulátor podtlaku / vypínač. Všechny tyto prvky jsou v odolném proti nárazu a stříkající vodě a v provedení, které je velmi tiché.

Detailní informace

LSU: S opakovatelně použitelnou nádobou
Dostupnost a cena na dotaz | 78000057
10 Kč
12 Kč včetně DPH
LSU: Serres s jednorázovou nádobou
Dostupnost a cena na dotaz | 78003057
10 Kč
12 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Provozní bezpečnost... 
Diagnostické funkce zařízení kontrolují všechny kritické funkce systému.

Snadná použitelnost... 
Jednotka se ovládá jedním velkým otočným knoflíkem. Hadičky jsou označeny barevně a údajem velikosti.

Možnost různého nastavení podtlaku... 
5 obvykle používaných orofaryngeálních/tracheálních nastavení

Vysoký výkon... 
Schopnost odsávání > 25 l/min. při nastavení 500+ mmHg.

Odolnost... 
Nádoba je chráněna uzavřenou klecí a odsávací jednotka vyhovuje přísným požadavkům na odolnost proti stříkající vodě (IP34D) a proti nárazu.

Tichý chod... 
Velmi tichý chod při provozu na nízkých úrovních podtlaku. Tato vlastnost umožňuje používat jednotku obzvlášť v nemocničním prostředí nebo jiném prostředí, kde se vyžaduje ticho. Při 500+ mmHg hladina db(A) je 56 nebo méně.

Flexibilní... 
Dodává se s vestavěným měničem pro převod ze střídavého na stejnosměrné napětí. Jednotku lze provozovat nebo nabíjet přímo ze sítě střídavého nebo stejnosměrného proudu. Volitelný úchyt na stěnu.

Testování se provádí jedním dotekem pro rychlou kontrolu všech funkcí: ucpání, účinné odsávání, maximální dosažitelná hladina odsávání a zjišťování netěsnosti.

Plný rozsah úrovní tracheálního anebo orofaryngeálního odsávání nastavovaných jediným točným knoflíkem, který má také funkci vypínače. Kontrolky s vysokou viditelností v noci a ve dne indikují veškeré kritické funkce systému.

78000033 LSU_3