LLEAP simulační software

Kód: 400-01050
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

LLEAP = Laerdal Learning Application

Jedno intuitivní rozhraní pro všechny simulátory Laerdal. Software LLEAP sjednocuje ovládání všech počítačových simulátorů Laerdal. LLEAP přináší zjednodušení běhu simulačního tréninku a efektivitu správy a vývoje scénářů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LLEAP300DPI

LLEAP od začátku do konce zlepšuje a usnadňuje sebevědomé plánování a výuku, jakož i lepší výsledky školení pro studenty.

LLEAP sjednocuje provoz všech počítačových simulátorů Laerdal tím, že poskytuje sdílené uživatelské rozhraní, vyměnitelné hardwarové možnosti a soudržný simulační zážitek. Máte plnou kontrolu nad plánováním, provozováním a vyhodnocováním simulačních relací.

Tato výkonná platforma vám pomůže vytvářet tréninkové zážitky, které splňují vaše vzdělávací cíle pro účastníky na všech úrovních.

 

3 DRUHY LICENCE:

 1. LLEAP Standard
 • Plná licence LLEAP sjednocuje ovládání všech počítačových simulátorů Laerdal a přináší jednoduchost běžícímu simulačnímu tréninku. Zahrnuje simulovaný monitor pacienta, defibrilátor monitoru a AED.
 1. Základní LLEAP
 • LLEAP Fundamentals umožňuje provádět školení pomocí školitelů úloh a standardizovaných pacientů se simulovaným monitorem pacienta.
 1. LLEAP Lite
 • LLEAP Lite je zdarma ke stažení a umožňuje cvičit s použitím LLEAP. Otestujte si své scénáře z pohodlí vlastního počítače.

 

Simulované parametry - Monitorovací funkce pacienta LLEAP poskytují stručnou klinickou zpětnou vazbu o fyziologických parametrech, včetně:

 • EKG
 • SpO2
 • CO2
 • ABP
 • CVP
 • PAP
 • NIBP
 • TOF
 • ..a mnoho dalších.

 monitor_screen

Postup:

 1. Naplánování simulačního tréninku

Plán úspěchu - je vytvořit měřitelné a jasně definované cíle učení, založené na standardech osvědčených postupů, abyste zajistili pozitivní dopad na klinickou praxi žáků.

Scénáře pro vaše učební cíle - Pro spolehlivé a reprodukovatelné simulace použijte simulační scénáře ověřené odborníky od Laerdal Scenario Library. Můžete si také vytvořit vlastní scénáře - nebo získat pomoc od odborníků.

Vyberte si správné nástroje - Pro řadu studentů - od nováčků až po odborníky. Vyberte si jakýkoli simulátor a scénář kompatibilní s LLEAP pro předvedení realistických klinických zkušeností.

 

 1. Spuštění simulačního tréninku

Získejte ptačí pohled na svůj trénink

Perfektní pomocník - Rychle přidejte do protokolu dat akce s časovým razítkem, přidejte do záložek důležité události a zaznamenejte poznámky během simulace.

Snadné ovládání a ovládání - Upravte pulzy krve, zvuky, EKG a mnoho dalších funkcí jediným dotykem prstu.

Manuální nebo automatický režim - Spusťte „on-the-fly“ pro úplnou kontrolu nad všemi parametry nebo použijte předprogramované scénáře pro jednoduchý a efektivní způsob spuštění simulace.

 

 1. Zhodnocení simulačního výcviku

Zachyťte, zaznamenejte a anotujte

Zvyšte učení pomocí integrovaných zvukových a obrazových záznamů. Přehrajte a studujte k vyhodnocení každého individuálně.

Jednoduché použití - Během jednoduchých a složitých scénářů můžete snadno zadávat anotace hlášení a bezproblémově pracovat s protokolem relací. Skutečný spořič času pro instruktory.

Opatření ke zlepšení - Sledujte výkon jednotlivce a týmu, abyste ověřili protokoly a ukázali pokrok. Použijte integrovaný debriefingový protokol k vyhodnocení výkonu žáka.

centerdirector_web     lleapandsimcapture

230Laerdal 30-04-2013 230   ems_action

LLEAP na PC nebo LLEAP pro SimPad?

Většina simulátorů Laerdal má 2 provozní možnosti. V závislosti na vašich potřebách si můžete zvolit spuštění LLEAP na PC nebo na SimPad PLUS.

 • LLEAP na PC Pro provoz simulátoru můžete mít nainstalovaný LLEAP na notebooku, tabletu, robustním tabletu nebo panelu PC. Provoz PC je ideální pro použití v kontrolní místnosti s více školicími místnostmi, kamerovými systémy a dalšími funkcemi používanými simulačními centry. Provoz PC podporuje pokročilejší funkce ve srovnání se SimPad PLUS, včetně dalších parametrů na pacientském monitoru, rentgenování, multimediální integraci, rozšířeného a přizpůsobeného zobrazení uživatelského rozhraní a dalších. S PC získáte možnost integrovat řešení třetích stran, jako je sledování pacientů VitalsBridge (v ČR nedostupné) a ultrazvuková řešení SonoSim.
 • LLEAP pro SimPad PLUS Toto je samostatná verze softwaru LLEAP. Můžete jej použít k ovládání všech figurín a simulátorů obsluhovaných SimPad PLUS. SimPad PLUS poskytuje uživatelské prostředí „vyzvednutí a přehrávání“. Je přenosný a ideální pro trénink na místě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení