LLEAP simulační software

Kód: 400-01050
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

LLEAP = Laerdal Learning Application

Jedno intuitivní rozhraní pro všechny simulátory Laerdal. Software LLEAP sjednocuje ovládání všech počítačových simulátorů Laerdal. LLEAP přináší zjednodušení běhu simulačního tréninku a efektivitu správy a vývoje scénářů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LLEAP300DPI

LLEAP od začátku do konce zlepšuje a usnadňuje sebevědomé plánování a výuku, jakož i lepší výsledky školení pro studenty.

LLEAP sjednocuje provoz všech počítačových simulátorů Laerdal tím, že poskytuje sdílené uživatelské rozhraní, vyměnitelné hardwarové možnosti a soudržný simulační zážitek. Máte plnou kontrolu nad plánováním, provozováním a vyhodnocováním simulačních relací.

Tato výkonná platforma vám pomůže vytvářet tréninkové zážitky, které splňují vaše vzdělávací cíle pro účastníky na všech úrovních.

 

3 DRUHY LICENCE:

 1. LLEAP Standard
 • Plná licence LLEAP sjednocuje ovládání všech počítačových simulátorů Laerdal a přináší jednoduchost běžícímu simulačnímu tréninku. Zahrnuje simulovaný monitor pacienta, defibrilátor monitoru a AED.
 1. Základní LLEAP
 • LLEAP Fundamentals umožňuje provádět školení pomocí školitelů úloh a standardizovaných pacientů se simulovaným monitorem pacienta.
 1. LLEAP Lite
 • LLEAP Lite je zdarma ke stažení a umožňuje cvičit s použitím LLEAP. Otestujte si své scénáře z pohodlí vlastního počítače.

 

Simulované parametry - Monitorovací funkce pacienta LLEAP poskytují stručnou klinickou zpětnou vazbu o fyziologických parametrech, včetně:

 • EKG
 • SpO2
 • CO2
 • ABP
 • CVP
 • PAP
 • NIBP
 • TOF
 • ..a mnoho dalších.

 monitor_screen

Postup:

 1. Naplánování simulačního tréninku

Plán úspěchu - je vytvořit měřitelné a jasně definované cíle učení, založené na standardech osvědčených postupů, abyste zajistili pozitivní dopad na klinickou praxi žáků.

Scénáře pro vaše učební cíle - Pro spolehlivé a reprodukovatelné simulace použijte simulační scénáře ověřené odborníky od Laerdal Scenario Library. Můžete si také vytvořit vlastní scénáře - nebo získat pomoc od odborníků.

Vyberte si správné nástroje - Pro řadu studentů - od nováčků až po odborníky. Vyberte si jakýkoli simulátor a scénář kompatibilní s LLEAP pro předvedení realistických klinických zkušeností.

 

 1. Spuštění simulačního tréninku

Získejte ptačí pohled na svůj trénink

Perfektní pomocník - Rychle přidejte do protokolu dat akce s časovým razítkem, přidejte do záložek důležité události a zaznamenejte poznámky během simulace.

Snadné ovládání a ovládání - Upravte pulzy krve, zvuky, EKG a mnoho dalších funkcí jediným dotykem prstu.

Manuální nebo automatický režim - Spusťte „on-the-fly“ pro úplnou kontrolu nad všemi parametry nebo použijte předprogramované scénáře pro jednoduchý a efektivní způsob spuštění simulace.

 

 1. Zhodnocení simulačního výcviku

Zachyťte, zaznamenejte a anotujte

Zvyšte učení pomocí integrovaných zvukových a obrazových záznamů. Přehrajte a studujte k vyhodnocení každého individuálně.

Jednoduché použití - Během jednoduchých a složitých scénářů můžete snadno zadávat anotace hlášení a bezproblémově pracovat s protokolem relací. Skutečný spořič času pro instruktory.

Opatření ke zlepšení - Sledujte výkon jednotlivce a týmu, abyste ověřili protokoly a ukázali pokrok. Použijte integrovaný debriefingový protokol k vyhodnocení výkonu žáka.

centerdirector_web     lleapandsimcapture

230Laerdal 30-04-2013 230   ems_action

LLEAP na PC nebo LLEAP pro SimPad?

Většina simulátorů Laerdal má 2 provozní možnosti. V závislosti na vašich potřebách si můžete zvolit spuštění LLEAP na PC nebo na SimPad PLUS.

 • LLEAP na PC Pro provoz simulátoru můžete mít nainstalovaný LLEAP na notebooku, tabletu, robustním tabletu nebo panelu PC. Provoz PC je ideální pro použití v kontrolní místnosti s více školicími místnostmi, kamerovými systémy a dalšími funkcemi používanými simulačními centry. Provoz PC podporuje pokročilejší funkce ve srovnání se SimPad PLUS, včetně dalších parametrů na pacientském monitoru, rentgenování, multimediální integraci, rozšířeného a přizpůsobeného zobrazení uživatelského rozhraní a dalších. S PC získáte možnost integrovat řešení třetích stran, jako je sledování pacientů VitalsBridge (v ČR nedostupné) a ultrazvuková řešení SonoSim.
 • LLEAP pro SimPad PLUS Toto je samostatná verze softwaru LLEAP. Můžete jej použít k ovládání všech figurín a simulátorů obsluhovaných SimPad PLUS. SimPad PLUS poskytuje uživatelské prostředí „vyzvednutí a přehrávání“. Je přenosný a ideální pro trénink na místě.