Manikin Face Shields (bal. 216 ks)

Kód: 15120103
Značka: Laerdal
3 267 Kč 3 953 Kč včetně DPH
Obvykle 1-2 týdny

Roušky pro dýchání z úst do úst. Sada jednorázových pomůcek pro dýchání z úst do úst figurín (6 rolí, po 36 kusech). Rouška je opatřena snadno prostupným filtrem s nízkým odporem vhodné přímo na obličej figuríny. Spolu s dezinfekcí nabízí levnou dodatečnou bariérovou ochranu pro studenty, kteří sdílejí figurínu. Pouze pro účely školení. Trénuje studenty v používání Laerdal Face Shield pro mimořádné události v reálném životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada jednorázových roušek pro dýchání z úst do úst figurín (6 rolí, po 36 kusech, tj. 216 ks). Rouška je opatřena snadno prostupným filtrem s nízkým odporem vhodné přímo na obličej figuríny. Spolu s dezinfekcí nabízí levnou dodatečnou bariérovou ochranu pro studenty, kteří sdílejí figurínu. Pouze pro účely školení. Trénuje studenty v používání Laerdal Face Shield pro mimořádné události v reálném životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spotřební materiál a příslušenství
Druh produktu: Spotřební materiál
? Pro použití s: Baby Anne™, Little Anne QCPR, Little Anne stohovatelná, Little Baby QCPR, Little Junior QCPR, Resusci Anne Basic, Resusci Anne First Aid, Resusci Anne QCPR, Resusci Anne® SkillReporter™, Resusci Baby First Aid, Resusci Baby QCPR, Resusci Junior QCPR