ShockLink System

Kód: 185-10050
Nové funkce
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Výukový defibrilační systém se simulací srdečních rytmů. Adaptér ShockLink umožňuje připojit kompatibilní defibrilátory k výukovým figurínám a simulátorům pacientů. Adaptér ShockLink pohltí napětí z defibrilátoru a zprostředkuje tak realističtější výuku defibrilace pro podporu základních životních funkcí (BLS) a pokročilou podporu srdeční funkce (ACLS).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školení se zahájí připojením adaptéru ShockLink k výukovým elektrodám a kompatibilnímu defibrilátoru. Šoková energie z defibrilátoru se pohltí v kabelu adaptéru ShockLink. Adaptér ShockLink eliminuje potřebu speciálních figurín pro výuku práce s defribrilátory a simulátorů pacientů s čepy na hrudi nebo zátěžovou skříňkou pohlcující šokovou energii.

Pomocí systému ShockLink lze podat figuríně bezpečným způsobem cvičný výboj pomocí reálného defibrilátoru (až 360J).

 

185-10050 Shocklink 8

 

ShockLink systém obsahuje cvičné samolepící elektrody se simulací srdečních rytmů, které lze použít na jakoukoliv figurínu a téměř jakýkoliv defibrilátor či AED.  

ShockLink lze také použít společně s figurínami ResusciAnne QCPR AED. Zde se srdeční rytmy ovládají pomocí tabletu SimPad SkillReporter. Ovládací tablet zaznamená kromě provádění KPR i správné nalepení elektrod a podání výboje.

185-10050 Shocklink 2185-10050 Shocklink 3

Přepínání srdečních rytmů se ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače (infračervený přenos) nebo chytrého mobilního telefonu přes bluetooth (ke stažení na App Store nebo Google Play).

Shocklink_mobil_app

 

Od září 2021 je dostupná nová verze mobilní aplikace ShockLink 2.0.2 ke stažení z App Store nebo Google Play.

Novinkou jsou zejména Sinus a SVT dětské a kojenecké EKG rytmy a související scénáře. Nové pediatrické rytmy jsou k dispozici pouze při použití samostatné ShockLink aplikace a jsou dostupné po aktualizaci firmware. Nové pediatrické rytmy nejsou dostupné z dálkového ovladače ShockLink (ten nebyl aktualizován).

Rozšířené zobrazení menu v aplikaci ShockLink 2.0.2 nabízí možnosti: "Adult" - "Child" - "Baby", pro nějž platí níže uvedené EKG rytmy:

ShockLink menu baby rythmsshocklink baby rythms

 

ShockLink nové rytmy

 

Balení obsahuje: 

  • Adaptér ShockLink
  • Dálkové ovládání ShockLink
  • Výukové elektrody
  • Ochranné pouzdro
  • 1x baterie AAA
  • Uživatelská příručka
  • Důležité informace o výrobku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení