ShockLink System

Kód: 185-10050
Nové funkce
Značka: Laerdal
8 Kč 10 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Výukový defibrilační systém se simulací srdečních rytmů. Adaptér ShockLink umožňuje připojit kompatibilní defibrilátory k výukovým figurínám a simulátorům pacientů. Adaptér ShockLink pohltí napětí z defibrilátoru a zprostředkuje tak realističtější výuku defibrilace pro podporu základních životních funkcí (BLS) a pokročilou podporu srdeční funkce (ACLS).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školení se zahájí připojením adaptéru ShockLink k výukovým elektrodám a kompatibilnímu defibrilátoru. Šoková energie z defibrilátoru se pohltí v kabelu adaptéru ShockLink. Adaptér ShockLink eliminuje potřebu speciálních figurín pro výuku práce s defribrilátory a simulátorů pacientů s čepy na hrudi nebo zátěžovou skříňkou pohlcující šokovou energii.

Pomocí systému ShockLink lze podat figuríně bezpečným způsobem cvičný výboj pomocí reálného defibrilátoru (až 360J).

 

185-10050 Shocklink 8

 

ShockLink systém obsahuje cvičné samolepící elektrody se simulací srdečních rytmů, které lze použít na jakoukoliv figurínu a téměř jakýkoliv defibrilátor či AED.  

ShockLink lze také použít společně s figurínami ResusciAnne QCPR AED. Zde se srdeční rytmy ovládají pomocí tabletu SimPad SkillReporter. Ovládací tablet zaznamená kromě provádění KPR i správné nalepení elektrod a podání výboje.

185-10050 Shocklink 2185-10050 Shocklink 3

Přepínání srdečních rytmů se ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače (infračervený přenos) nebo chytrého mobilního telefonu přes bluetooth (ke stažení na App Store nebo Google Play).

Shocklink_mobil_app

Od září 2021 (od verze mobilní aplikace ShockLink 2.0.2) jsou dostupné Sinus a SVT dětské a kojenecké EKG rytmy a související scénáře. Nové pediatrické rytmy jsou k dispozici pouze při použití samostatné ShockLink aplikace a jsou dostupné po aktualizaci firmware. Nové pediatrické rytmy nejsou dostupné z dálkového ovladače ShockLink (ten nebyl aktualizován).

Rozšířené zobrazení menu v aplikaci ShockLink nabízí možnosti: "Adult" - "Child" - "Baby", pro nějž platí níže uvedené EKG rytmy:

ShockLink menu baby rythmsshocklink baby rythms

 

ShockLink nové rytmy

 

Balení obsahuje: 

  • Adaptér ShockLink
  • Dálkové ovládání ShockLink
  • Výukové elektrody
  • Ochranné pouzdro
  • 1x baterie AAA
  • Uživatelská příručka
  • Důležité informace o výrobku

ShockLink