ShockLink System

Kód: 185-10050
Značka: Laerdal
10 Kč 12 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Výukový defibrilační systém se simulací srdečních rytmů. Adaptér ShockLink umožňuje připojit kompatibilní defibrilátory pod napětím k výukovým figurínám a simulátorům pacientů uzpůsobeným pomocí adaptéru ShockLink, a zprostředkovat tak realističtější výuku defibrilace pro podporu základních životních funkcí (BLS) a pokročilou podporu srdeční funkce (ACLS).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školení se zahájí připojením adaptéru ShockLink k výukovým elektrodám a kompatibilnímu defibrilátoru. Šoková energie z defibrilátoru se pohltí v kabelu adaptéru ShockLink. Adaptér ShockLink eliminuje potřebu speciálních figurín pro výuku práce s defribrilátory a simulátorů pacientů s čepy na hrudi nebo zátěžovou skříňkou pohlcující šokovou energii.

Pomocí systému ShockLink lze podat figuríně bezpečným způsobem cvičný výboj pomocí reálného defibrilátoru (až 360J).

 

185-10050 Shocklink 8

 

ShockLink systém obsahuje cvičné samolepící elektrody se simulací srdečních rytmů, které lze použít na jakoukoliv figurínu a téměř jakýkoliv defibrilátor či AED.  

ShockLink lze také použít společně s figurínami ResusciAnne QCPR AED. Zde se srdeční rytmy ovládají pomocí tabletu SimPad SkillReporter. Ovládací tablet zaznamená kromě provádění KPR i správné nalepení elektrod a podání výboje.

185-10050 Shocklink 2185-10050 Shocklink 3

Přepínání srdečních rytmů se ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače (infra) nebo chytrého mobilního telefonu přes bluetooth (ke stažení na App Store nebo Google Play).

Shocklink_mobil_app

 

Balení obsahuje: 

  • Adaptér ShockLink
  • Dálkové ovládání ShockLink
  • Výukové elektrody
  • Ochranné pouzdro
  • 1x baterie AAA
  • Uživatelská příručka
  • Důležité informace o výrobku