ShockLink System

Kód: 185-10050
Značka: Laerdal
10 Kč 12 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Výukový defibrilační systém se simulací srdečních rytmů. Adaptér ShockLink umožňuje připojit kompatibilní defibrilátory pod napětím k výukovým figurínám a simulátorům pacientů uzpůsobeným pomocí adaptéru ShockLink, a zprostředkovat tak realističtější výuku defibrilace pro podporu základních životních funkcí (BLS) a pokročilou podporu srdeční funkce (ACLS).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nácvik zahajte připojením adaptéru ShockLink k výukovým elektrodám a kompatibilnímu defibrilátoru. Šoková energie z defibrilátoru se pohltí v kabelu adaptéru ShockLink. Adaptér ShockLink eliminuje potřebu speciálních figurín pro výuku práce s defribrilátory a simulátorů pacientů s čepy na hrudi nebo zátěžovou skříňkou pohlcující šokovou energii.

 

185-10050 Shocklink 8

 

ShockLink systém obsahuje cvičné samolepící elektrody se simulací srdečních rytmů, které lze použít na jakoukoliv figurínu a téměř jakýkoliv defibrilátor či AED.  Přepínání srdečních rytmů se ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače (infra) nebo chytrého mobilního telefonu (Bluetooth). Pomocí systému ShockLink lze podat figuríně bezpečným způsobem cvičný výboj pomocí reálného defibrilátoru (až 360J).

ShockLink lze také použít společně s figurínami ResusciAnne QCPR AED. Zde se srdeční rytmy ovládají pomocí tabletu SimPad SkillReporter. Ovládací tablet zaznamená kromě provádění KPR i správné nalepení elektrod a podání výboje.

185-10050 Shocklink 2185-10050 Shocklink 3

Balení obsahuje: 

  • Adaptér ShockLink
  • Dálkové ovládání ShockLink
  • Výukové elektrody
  • Ochranné pouzdro
  • 1x baterie AAA
  • Uživatelská příručka
  • Důležité informace o výrobku