Klíč pro defibrilaci kojenců/dětí

Kód: 989803139311
Značka: Philips
2 430 Kč 2 940 Kč včetně DPH
Dostupnost a cena na dotaz

Klíč pro defibrilaci dětí a kojenců pro AED Philips HeartStart FRx. Klíč je určen k defibrilaci dětí do 8 let nebo lehčích než 25 kg. Po vložení klíče do AED Philips HeartStart FRx se přístroj přepne do „Režimu dětí“. Hlasové pokyny jsou automaticky upraveny na resuscitaci dětí a sníží energii z 150J na 50J. Na klíči je nakresleno správné umístění defibrilačních elektrod na dětech. AED Philips HeartStart FRx  používá jen jedny univerzální elektrody a za pomocí „klíče“ přepnete defibrilátor do „Režimu dětí“. Klíč lze použít znovu a znovu bez nutnosti jeho výměny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíč pro defibrilaci dětí a kojenců pro AED Philips HeartStart FRx. Klíč je určen k defibrilaci dětí do 8 let nebo lehčích než 25 kg. Po vložení klíče do AED Philips HeartStart FRx se přístroj přepne do „Režimu dětí“. Hlasové pokyny jsou automaticky upraveny na resuscitaci dětí a sníží energii z 150J na 50J. Na klíči je nakresleno správné umístění defibrilačních elektrod na dětech. 

AED Philips HeartStart FRx  používá jen jedny univerzální elektrody a za pomocí „klíče“ přepnete defibrilátor do „Režimu dětí“. Klíč lze použít znovu a znovu bez nutnosti jeho výměny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilace
Druh produktu: Příslušenství
? Pro použití s: AED Philips HeartStart FRx

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení