Klíč pro defibrilaci kojenců/dětí

Kód: 989803139311
Značka: Philips
2 494 Kč 3 018 Kč včetně DPH
Skladem

Klíč pro defibrilaci dětí a kojenců pro AED Philips HeartStart FRx. Klíč je určen k defibrilaci dětí do 8 let nebo lehčích než 25 kg. Po vložení klíče do AED Philips HeartStart FRx se přístroj přepne do „Režimu dětí“. Hlasové pokyny jsou automaticky upraveny na resuscitaci dětí a sníží energii z 150J na 50J. Na klíči je nakresleno správné umístění defibrilačních elektrod na dětech. AED Philips HeartStart FRx  používá jen jedny univerzální elektrody a za pomocí „klíče“ přepnete defibrilátor do „Režimu dětí“. Klíč lze použít znovu a znovu bez nutnosti jeho výměny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíč pro defibrilaci dětí a kojenců pro AED Philips HeartStart FRx. Klíč je určen k defibrilaci dětí do 8 let nebo lehčích než 25 kg. Po vložení klíče do AED Philips HeartStart FRx se přístroj přepne do „Režimu dětí“. Hlasové pokyny jsou automaticky upraveny na resuscitaci dětí a sníží energii z 150J na 50J. Na klíči je nakresleno správné umístění defibrilačních elektrod na dětech. 

AED Philips HeartStart FRx  používá jen jedny univerzální elektrody a za pomocí „klíče“ přepnete defibrilátor do „Režimu dětí“. Klíč lze použít znovu a znovu bez nutnosti jeho výměny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilace
Druh produktu: Příslušenství
? Pro použití s: AED Philips HeartStart FRx